View Single Post
  #7  
Staro 21.10.2015, 20:42
mariomariomario mariomariomario je offline
Član
 
Datum prijave: 25.05.2015
Poruke: 8
Nepromenjeno

Ljudi evo da se i ja javim sa svojim iskustvom sa intervjua.

Kao sto je cirapfc rekao cista formalnost.

Pripremite sva dokumenta i pustite da vas sluzbenici vode kroz proces, svi su jako fini.

Sto se dokumentacije tice najbolje je pratiti oficijalni sajt za koji dobijete link u entrystatus checku. Tamo imate sekciju prepare for intervju i sve lepo pise.

Ja sam to pratio i pripremio sve sto su trazili. Nakon sto mi je konzularka cestitala i pozelea srecu u zivotu u americi rekla mi je da sacekam jer ce mi opet prozvati sluzbenik da mi da dalja uputstva i da mi vrati dokumentaciju. Ja sam obavio razgovor sa konzularkom na engleskom sve ostalo je bilo na srpskom ali su ljudi mahom i sa konzularkom pricali na srpskom. pri povracaju dokumenta sve su mi vratili osim pasosa, lekarskog koverte i fotokoije diplome cetvrtog razreda srednje. Bukvalno sve ostalo. Potvrda o kontaktu, mejl koji mi je brat poslao da me prima da budem kod njega nisu ni pogledali. sluzbenik pri povracaju svih ovih dokumenta je rekao ostalo nam ne treba javicemo se za par radnih dana kada vam se izradi viza da dodjete po pasos i tada cemo vam dati dalje instrukcije.

Toliko od mene za sada.

Ps nadjite nekog sa kim cete moci da se smejete i razgovarate jer sve ovo traje pa u drustvu i smehu sve nekako brze prodje. (cirapfc i mladozenja)