View Single Post
  #11  
Staro 27.01.2019, 10:57
miki maus miki maus je offline
Član
 
Datum prijave: 27.01.2019
Poruke: 3
Nepromenjeno problemi sa zakonom

Vidim da se prica o problemima sa zakonom pa reko da vas pitam ako ima neko raspolozen da odgovori.Osudjen sam 2012 zadnji put 4 godine,droga je u pitanju,znaci 2016 sam zavrsio sa tim i od tada imam stalni radni odnos i zavrsavam razne medjunarodne kurseve za mrezu,cisco,mikrotik,serveri.Obrazovanje 4 stepen.Po zakonu republike Srbije iz juna cini mi se 2017 za krivicno delo preko 3 do 5 godina rehabilitacija nastupa jedino zakonski-sudski nakon 10 godina od izvrsenja kazne,to je 2026 godina.
U celoj prici moj otac je od 2005 godine na Floridi,sada je i Americki drzavljanin.
Od kada je otisao 2005 nismo se videli.Mi bi najvise voleli da budemo zajedno ali se bojimo da ako podnesem za turisticku vizu i odbiju me zbog navedenog,da posle ne dobijem nikada green card zbog toga,iako je pitanje iovako da li cu je ikada dobiti.
Da li postoji nacin da i pored toga sto u evidenciji imam krivicno delo odsluzeno pre isteka tih 10 godina odem ako ne trajno makar u posetu ocu,jer koliko vidim ako budem cekao tih 10 godina i onda apliciramo,cekao bih jos 10 godina taj proces koji vidim koliko traje,posto mi nemamo toliko godina da cekamo.Hvala unapred
Reply With Quote