View Single Post
  #103  
Staro 27.09.2017, 01:13
GodFather's Avatar
GodFather GodFather je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2015
US lokacija: Orlando, Florida
YU lokacija: Zadar, Hrvatska
Poruke: 25
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tile83 Prikaz poruke
http://britsimonsays.com/change-ds260-processing/ evo linka koji definitivno potvrdjuje da niko vise ne moze predvideti kada cete biti pozvati na intervju. Po ovome, ocigledno malo ranije u odnosu na prethodne godine ali ne I zasigurno. I mi cekamo jer ciljamo na maj. Srećno!
Uh, i ja sa svojih relativno visokih 2018EU14xxx i danas poslatim DS260 ciljala na maj ...a sad se pitam hoću li uopće doći na red...meni se iz tog članka činilo da sve ide malo kasnije ovu godinu

Još me nešto zabrinulo pri slanju DS260 danas i to za sina koji ima 16 godina - prije utipkavanja case-a i broja pasoša pri potpisivanju tražilo me da moram pročitati obrazac DS-1810. To nisam do sad nigdje vidila da je netko spomenuo ni tu na forumu ni na službenim stranicama. Radi se o obrascu kojim se zahtijeva od svih muških osoba u dobi od 18-26 godina da se u roku od 30 dana nakon ulaska u US, moraju registrirati u vojni selektivni sustav radi vojne obaveze u slučaju hitne mobilizacije! Je li to sad novo zbog ovoga što se dogadja sa Sjevernom Korejom
Reply With Quote