View Single Post
  #6  
Staro 16.01.2018, 20:29
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MarkobacJe Prikaz poruke
Zahvaljujem na odgovoru,zanime me jos kolike su plate policajaca i kako najlakse dobiti americko drzavljanstvo?Cuo sam da to ide preko vojske,ali ne znam za koliko godina se dobija drzavljanstvo,a cuo sam da moze i da se ide na vojni koledz,gde se uci science,tehnology...Da li za americki vojni koledz treba drzavljanstvo?Inace kakvo je stanje sa zanatima-automehanicar i vodoinstalater i kakvo je stanje sa drugim zanimanjima koji nisu zanati?Inace zanima me jako,ne mogu cekati da dobijem na lutriji,jer zelim prvo da se dobro obavestim dal se isplati ici u ameriku.
Pod jedan, nick koji ste izabrali nije primeren za Forum koji nije iskljucivo "muski", niti je namenjen ispunjenju primalnih potreba...

Drugo, vec ste dobili odgovore iz kojih mozete zakljuciti da Vam niko ne moze reci "uradi to i to i sigurno ces dobiti drzavljanstvo preko noci".

Trece, Forum se bavi zelenom kartom i ima dosta clanova, pa stoga takodje mozete zakljuciti da se isplati otici u USA, jer da nije tako ni Foruma ne bi bilo.

Zakljucak, kao sto Vam je vec savetovano, polako sa pitanjima i otvaranjima novih tema, citajte Forum i radite na tome da izgradite sebi sansu da emigrirate. Strpljen-spasen!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote