View Single Post
  #5  
Staro 07.03.2018, 23:38
chicagopn's Avatar
chicagopn chicagopn je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 29.10.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Srbija
Poruke: 200
Nepromenjeno

Ma sve mi mozemo pisati ali ti naj bolje znas svoju situaciju,ja nisam od ljudi koji ce poceti da te bombarduju porukama tipa ,lud si, glup si ,nepismen, itd.

Svako ima neku situaciju i razlog ,ali ako su tvoji razlozi odricenje od greencard zbog Milanceta Radosavljevica i one njegove vraticu se majko stara onda nisi u pravu.

Ne znam zasta si osposobljen i kvalifikovan kolko imas godina ,ako nisi za nista kvalifikovan imas oko 30 godina devojku zenu koga god ,polozi CDL ako vec nisi vozi za nekog 6 meseci ,onda kupi sebi kamion i imas 5 godina do pasosa ,ako si solo ovde u USA utoliko bolje za 5 godina trebas imati na accountu odprilike minimum $500k moras se sloziti da ti nece biti visak taj novac,i onda prodaj kamion i idi gde si hteo ,da sumiramo odes sad gubis GC ,nemas $50 u dzepu,ali imas 5 godina .
odes nakon 5 godina ,imas pasos,imas $500k na racunu,imas jedno drugacije zivotno iskustvo ,jedino tih 5 godina si izgubio ali izgubio si u ostvarivanju nekog cilja gde postoji za sigurno rezultat.

Probaj neku drugu lokaciju,ako ti fale nasi ljudi dodjes u Chicago
Reply With Quote