View Single Post
  #115  
Staro 31.10.2020, 12:12
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Realno tolerisu ih zato sto su crni, druga stvar to su ljudi koji uglavnom tu rade duzi niz godina i zavrsavaju posao, takodje zakovani su za to radno mesto, ne zele i ne mogu da napreduju u firmi, odrade to sto je do njih i to je to. Mahom su to stariji ljudi 50+ , ima cak i nekih za koje verujem da su penzioneri. Takodje posto rade duzi niz godina, to su clanovi unije i ne mogu im bukvalno nista

Iz mog dosadasnjeg iskustva ako prigovoris bilo sta nekom ko je crn, on se odma hvata za rasnu diskriminaciju... A ako mene pitas mi beli imigranti, narocito Balkanci smo najvise diskriminisani ovde u Americi. Radimo najgore poslove, ali posao zavrsavamo najbolje, sta je tu je ...


Da je placeno lose, jeste, ali mi je to trenutno jedna od boljih opcija jer sam fleksibilan za full time posao, uostalom bice dosta overtime uskoro pa cemo videti. Jos jedna stvar, ja kao pre loader napunim 3 kamiona za satnicu 14.50 , Koliko sam skapirao vozac ima satnicu minimum 23 dolara kao pocetnik, radi full time i ima sve benefite, ja radim nocu, part time bez benefita ...
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote