View Single Post
  #11  
Staro 18.08.2013, 16:07
Homer Simpson's Avatar
Homer Simpson Homer Simpson je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.10.2012
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik shljivovica Prikaz poruke
Ovo je i meni palo na pamet,ali cinjenica je da su neki postovi stari i preko 2 godine, cinjenica je i da je dobro imati ovako sve na okupu+updateano tako da ipak podrzavam temu. Svi smo manje vise prvo iscitali sve teme, ali je puno informacija pa krene polemika oko neceg sasvim treceg i ja sam osobno za ovako nesto. Ja sam npr stavila temu gdje bi se naveli blogovi korisnika pa je tema izbrisana, a ja to recimo ne gledam kao reklamu za blogove vec samo nesto sto je sistematizirano i na jednom mjestu.

A da ne bude da sam skroz beskorisna, netko je bio spomenuo airbnb sto mi se za prvu ruku-sto se smjestaja tice, cini solidna opcija. Samo, vjerujem da nisam jedina koja tako misli ali-to su vecinom (ono sto je po prihvatljivijoj cijeni) sobe u necijem stanu, a ja se prva recimo ne bih usudila doci u stan nekog skroz nepoznatog sa svim dokumentima i poprilicnom kolicinom keša kod sebe (svatko tko seli u US sigurno nece doci sa $20), tako da mi je ta opcija super za turizam kad ides bez brige i pameti, pare na kartici i cao daci,ali za ovo mi je ipak malo preriskantno za pocetak,koliko god neki imali pozitivne review-e.

Ma ti postovi od pre 2-3 godine su i dalje aktuelni za neko opste informisanje. Detaljnije ionako sve zavisi od lokacije i zahteva imigranata tako da se samo dodatno informise za odredjeni slucaj i to je to.
Ne valja sve "sazvakano" , jer im tamo niko nece zvakati. I preduzimljivijim treba neko vreme dok dodju sebi posle soka USA nakon socijalistickog aj-saj Balkana, ovako se samo dodatno odmaze...

A sto se tice cash-a, pa cash ostavis u banci pre nego sto odes kod nekog u stan i nema problema.
Valjda je veca frka tom koji izdaje, nego buducim stanarima/cimerima
__________________
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote