View Single Post
  #12  
Staro 20.10.2008, 22:32
D$D's Avatar
D$D D$D je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.09.2008
US lokacija: Chicago,Wheaton IL
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Seekimo Prikaz poruke
Daklem...sta reci,D$D ti pricas sve u fazonu ,cuo sam... rekao mi prijatelj od prijatelja,..procitao sam u Kupusnom listu,..cuo na Radio Pegli isl...!!!!
[b]If you leave the United States for more than 6 monts,but less than 1 year,you have broken or disrupted your continuous residence[b],dakle iz ovog proizlazi ono sto sam napisao,ako si odsutan iz US vise od 6 mes.prekida se kontinuirani boravak,ali ako si odsutan manje od 6 mes,a to automatski znaci da si prisutan u US bar 6mes+1 dan onda se neprekida kontinuirani boravak.Sve se ovo odnosi na kalendarsku godinu.Nema sabiranja dana kao sto ti kazes,neznam u 2006 je recimo bio 20 dana pa u 2007.,opet 20 dana pa je tako recimo nakupio 40 dana,to se neuzima u obzir.
Ja nisam advokat , niti se bavim imigracionom politikom USA,Navodim primer koji covek moze da procita i da vidi ako nesto moze korisno da nadje u tome.

Mozda si ti advokat pa mu bolje objasni, i onako nasi ljudi ovde samo sto ne znaju sta Dzordz Bus radi u Americi, sve pametnjakovic do pametnajkovica, spolja gladac unutra jadac.Po nekim pravilima koja sam ja citao, trebalo bi da je coveku ukinuta zelena karta jer je odrazavao zelenu kartu samo za turisticki boravak u USA, ali covek jos ima dokumenat kod sebe sto znaci da 2+2 nisu 4 bas uvek.

Kako ti objasnjavas da je covek zadrzao Gc 4 godine dolazeci samo na godisnji ovde u USA.
Da li zakon kaze i to da bi mu trebala biti oduzeta zelena karta, za postupak koji je napravio u protekle 4 godine.

Znaci to su sve pravnicki trikovi na koje ja i ti ne mozemo i ne treba da trosimo reci.
Drugo ja ovaj forum dozivljavam kao kamaru informacija koje treba da se provere a ne da se uzimaju u obzir bukvalno.
Reply With Quote