View Single Post
  #13  
Staro 20.08.2013, 11:07
petrojka1980's Avatar
petrojka1980 petrojka1980 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.07.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Nis
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku petrojka1980
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Emiiuki Prikaz poruke
Mislim da su ovi još bolji (bar za Kanadu, znaš šta ja pratim): http://www.flyflytravel.com/. Mnogo je povoljnije kada se ide iz Pešte, čak i do 200 EUR, pod uslovom da ti Pešta nije jako daleko. Mnoge agencije imaju svakodnevne ture do aerodroma, a iz NS-a je 20 EUR u jednom pravcu.
Još jednu stvar da pitam, ako je nekome takođe zapala za oko - karta u jednom smeru je skoro duplo skuplja od povratne. Jedina razlika je u tome što u jednom smeru imaš pravo na dva kofera a sa povratnom na jedan. Jeli neko kalkulisao da li se više isplati dodatno platiti preko jednog kofera i imati povratnu kartu (koja će, najverovatnije, propasti)?
Ovo za cenu karte u jednom smeru je obicno tako, ali masa nas je nasla izuzetno povoljno karte do USA destinacija u jednom smeru mnogo jeftinije nego povratne. Treba samo malo traziti i svakako izbegavati Beogradski aerodrom vec potraziti u okolini. Ja sam kupila kartu iz Sofije do Chicago-a za 350eur sto mislim da je i vise nego povoljno. Iskustva smo izneli u temi Kako naci najpovoljniji let za Ameriku
Sto se tice informacije da sa kartom u jednom smeru imas pravo da poneses 2 kofera, za to prvi put cujem. Mozda postoje kompanije kod kojih je to moguce, ali to su izuzeci. Malo sam proucavala dozvoljeni prtljag kod kompanija i nigde nisam naisla na podatak da broj dozvoljenog prtljaga zavisi od toga da li je let u jednom pravcu ili povrtni. Ono od cega zavisi je klasa.... biznis klasa ima 2 komada prtljaga dozvoljena, a ekonomska 1.
Ako gresim, volela bih da me neko ispravi.
__________________
2013EU00017xxx
24.05.2012. - Videla na sajtu "You are among those randomly selected..."
07.07.2012. - poslata koverta u KCC
16.07.2012. - stigla koverta u Kentaki
12.04.2013. - obavljen lekarski pregled
17.04.2013. - INTERVJU: Viza odobrena
18.04.2013. - Viza u pasosu
27.05.2013. - Kupljena karta za 24.09.2013. Sofia - Amsterdam - Chicago
25.09.2013. - USA tlo je pod nogama
Reply With Quote