View Single Post
  #946  
Staro 18.06.2019, 01:45
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Pa zavisi gde vozis i za koga vozis. Ako vozis po istoku odvratnom stres je 200%, Philadelphia, Baltimore, NYC i Pittsburgh 4 najgora grada za kamione. Guzve zlo i naopako.
Fora je uci u Americku kompaniju gde ti imas w2, zdravstveno i sve benefite, jer sada je market takav da se bolje prolazi u americkoj kompaniji nego kod nasih cigana...

Prosla godina za ownere je bila raj, ova je pakao
dok udjes u americku firmu treba vremena...
retko koja zaposljava bez iskustva vozace,do tada si prinudjen za neke “naše” koji te iskoristavaju i sto vozis krseve od kamiona i stavljas glavu u torbu.
Recimo americke kompanije poput Prime imaju mnogo vozaca i vozaci su slabo placeni kako sam cuo.
Ono sto su meni neki vozaci americkih firmi pricali kada sam se sretao sa njima je da kad uzmes dozvolu ,stisnes zube i godinu dana vozis gde najbolje izboksujes uslove, nakon toga ta gledas Americke firme koje daju benefite a spremne su da zaposle vozace sa godinu dana iskustva.
Nisam dugo vozio kamion ali ni ne moras dugo voziti da shvatis da je to zanimanje za nekog ko nema porodicu i decu i mlad je i hoce neki kes.Za one sa porodicom i koje zele nesto smisljenije u zivotu najcesce ce biti robija.Ukratko sve se svodi na to da imas para dok vozis a cim stanes para ne dolazi.Svakako tezak i odgovoran posao a nije placen u skladu sa tim.
Reply With Quote