View Single Post
  #15  
Staro 28.08.2008, 09:11
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

Zana, srce si! Mislim da ce nakon ovog svi traziti karte od te dvoje agentice. Kad bude vreme sigurno cu se prvo tebi obratiti i onda ces mi pomoci da istrazimo kolko bi preko nje bile nase karte za Ameriku.

Do tad imam par pitanja:

1. Ovo mi je napisala ta iz druge agencije: We do accept credit cards,but only with a signed copy of our Authorization Form and copy of the passports,credit card (back and front).
Once paid we issue E-ticket and email you confirmation and that is all. To ti je odgovor na ono pitanje dali salju karte DHL/om. Nisam ju pitala dali salju karte nekom u HR. Dali ti se ova procedura koju je opisala cini istom kao kod te tvoje?
2. Na Virgin Atlantic sa isla kao da kupujem kartu i na kraju je pisalo da se isprintana karta mora donijeti na check in zajedno sa normalno pasosem i sa kreditnom karticom s kojom sam platila. Jel tako i kod tebe bilo? Ja naime nemam kreditnu, platili bi s necijom tudom, kako onda da predocim karticu ako ju nemam??
3. Ako checkiram prtljagu u Zagrebu (polaziste) dali sam sigurna da necu ponovo morat chekirat u Londonu? Jel ima neki pult gdje se to moze proverit kad dodem u London. Znam da kad kupujes karte onak prek agencija i kad pise npr. one stop negde da ce ti prtljaga doci tamo gde putujes, ali s ovim jeftinim kartama me malo brine, da ne ostane to sve u Londonu jer meni niko nije rekao da trebam ponovo checkirat sve. Ajd mi to malo pojasni-kako je islo sa tvojima iz Beograda kad si preko svoje agentice narucivala karte?
4. Jel se sa tom tvojom moze komunicirat po naski, naime vidim da je izgleda makedonka E, i jos me zanima da ju pitas ako ti nije tesko da proveris sve ovo sto sam do sad pitala i dali se kod nje moze bukirat let od Zagreba do Washingtona i gde bi onda ona poslala kartu, kako bi se placalo itd.

Hvala Zana, od velike si nam pomoci svima, verujem! Ti si jedna od retkih koja poscujes forum a da si vec u Americi i na taj nacin nam dajes dragocena iskustva.
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote