View Single Post
  #18  
Staro 02.09.2008, 08:49
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
Uglanvom, ovako. Gledala sam Kayak, ali kao i druge trazilice ne daju mi ovu opciju koju mi nudi ta agentica iz Adriatic Toursa (ZAG-LHR-IAD) za 600 dolara one way po osobi. To je preko Virgin Atlantica. Nigde se na trazilicama ne pojavjluje Virgin, nikada, oni nemaju connecting flights iz Zagreba. Zato me zanima kako ona moze srediti da kod nje ima, pa jos za tako smjesnu cjenu, pa jos da nemoram opet checkirat prtljag u Londonu. Naime ako imam samo 2 sata fore izmedu letova, ako trebam ponovo checkirat ne znam dal cemo stici. Ja ju pitala, i ona kaze da se checkira u ZAG i uzima u Washingtonnu. Aj najzdravlje!!
hmm, meni sada daje čudne rezultate. Inače, mali savet za kayak: daje različite cene u zavisnosti u koje doba dana tražiš, majke im ga! Sad mi u ovo vreme daje duplo veće cene nego preko dana. Kako si tačno tražila?

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
Plus druga frka mi je sto nemamo kreditnu karticu. Neznam kako cemo platit e/ticket ili nekoj agenciji u Americi (definitivno cu pre puta kontaktirat Zaninu preporucenu agenticu ili cak Adriatic Tours iako za njih nema direktnu preporuku, ali mislim da su ok). Imamo ljude koji bi mogli platit za nas iz Amerike, ali nisam sigurna da ce onda samo nas pasos i isprintana karta (ako bi ju poslali na nas email) biti dovoljan za check in.
To nisam do sada čuo. Ti kartu kupuješ od agenta, a na aerodromu ideš direkt na avio kompaniju. Njima ne treba da pokazuješ nikakve kreditne. Dovoljno je samo da ti izdaju kod e-ticketa i to je to. Na aerodrom ideš sa tim odštampanim i pasošem.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
Jos me zanima, dali kad dodete sa takvom jeftinijom kartom imate losija sedista? Npr. ja planiram dovoljno rano bukirat, ali ako mi ih daju tek na ukrcavanju, a nas je dvoje sa bebom, kako da se osiguramo da bar budemo svi troje zajedno jedan do drugog?
Zavisi, postoje stvarno razne karte, a najjeftinije su one sa svim fiksnim, ništa ne može da se menja, tak'a je kak'a je... Kakvu god kartu da si kupila, verovatno ćeš moći na sajtu prevoznika da središ onda sve.
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote