View Single Post
  #30  
Staro 11.05.2019, 07:35
RiderHD RiderHD je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2014
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nutelyca Prikaz poruke
Tako da odlazak radi odlaska nama nije u interesu, em su nam roditelji blizu, ne bih išla preko pod svaku cenu radi novca, da čistim kuće i čuvam decu a on da radi ono što ne voli za 3-4-5 hiljada €.
Iskreno da ti kazem ne znam sta ima lose u tih 3-4-5 hiljada eura zarade,narod u zemljama svijeta fino zivi sa tom svotom,a i ne vjerujem da bi US bila veca,ako ti vec momak misli da su tamo plate dispecera preko $5000 jer nisu,dobro sam upoznat koliko se krecu plate za freight brokerage i da se one krecu oko $1000 po sedmici za same brokere koji imaju svoje direktne customere,brokere na vecim funkcijama u samim firmama i sl,tako da postoji razlika izmedju dispecera koji dobiva te terete od treceg lica i osobe koja direktno radi sa proizvodnim procesom,cisto da to znate,po meni ako ti momak ovdje fino zaradjuje,tamo ce morati jos duplo vise raditi,posao sam po sebi jest placen ali i nije bas daj da sjedem pa da zaradim $5000 samo tako,jos pogotovo sto tamo ima i previse pa je i sama konkurencija velika.
Reply With Quote