View Single Post
  #3  
Staro 01.10.2011, 02:05
kaneolopa kaneolopa je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.02.2009
US lokacija: SF Bay
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 329
Nepromenjeno

Moze svasta da se desi da se majka porodi, dete dobije drzavljanstvo, i onda majka dobije zabranu ulaska u US. Ajte molim vas ameri nisu bas sisali vesla.
Nisam bas sigurna da bi dozvolili majki da udje u avion u 6, 7 ili kojem god vec kasnijem mesecu trudnoce. Racun za porodjaj bi dobila, i to je dug sa kojim bi ste ostali, porodjaj jeste skupa igrarija kada nemas osiguranje. Mozes ti kupiti putnicko osiguranje ali ne verujem da to pokriva trudnocu.

Ako bi cak i nekim cudom uspela sve to da izvede i da naravno se porodi u US, i nekako to sve pokrijete, poprilicno sam sigurna da pri izlasku iz US bi majka dobila zabranu ulaska jer znam slucaj koji se tako igrao. I posle toga nema sanse da se ikada vratite, a kamoli zelenu kartu da dobijete. Ako ste u poceduri za zelenu kartu a neko ostane trudan (sto se takodje moze dogoditi) nije nikakav problem, ali ovako na pr*o kevu ne nikako.

A kao poslednje tj. prvo mislim da kada bi je videli u ambasadi sa stomakom mislim da joj ne bi bas odma dali oberucke vizu, naravno uvek postoji diskreciono pravo ambasade da vas odbiju, pa nisu ni oni ljudi slepi.

Ovo je samo moje licno misljenje i neka iskustva poznanika, pa sada mozda moze a mozda i ne moze.
Reply With Quote