View Single Post
  #21  
Staro 07.05.2019, 16:38
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nutelyca Prikaz poruke
Diskvalifikacija zbog duple prijave?

Da ne bih otvarala temu, pitaću ovde.
Naime, ove godine smo imali mali (malo veći) problem, tj. neinformisanost među članovima porodice.
Momak i ja smo se prijavili, istog dana, koristili ovogodišnje/nove fotografije proverene na sajtu, međutim momkova mama ga je takođe prijavila.
Koristila je staru fotografiju, od ko zna kad, ne znam ni koliko puta ih je prijavljivala sa istom slikom, razlog je neupućenost u pravila i trebalo bi da je on zbog toga diskvalifikovan.

Međutim, na nekim youtube videima sam čula sledeće - ''Nemojte više puta aplicirati, jer u slučaju da budete izvučeni - možete biti diskvalifikovani''.
Sad mi nije jasno da li to znači da diskvalifikacija dolazi tek nakon izvlačenja? Znači nije automatski regulisano da te ''ne izvuku'' jer si više puta aplicirao?

Već sam negde pitala, i deluje smešno ali šta ako me neko drugi ''namerno'' prijavi bez mog znanja? Naprimer namerno, da bi bila diskvalifikovana? Informacije potrebne za apliciranje su u principu dostupne svakom ko me malo bolje poznaje.
Razumem da je ovo krajnost, i da se ovim niko ne bavi (nadam se ) ali kako se naprimer zaštititi od ovoga? Dokazati da smo samostalno samo jednom aplicirali?
Ukoliko je koriscen identican e-mail onda sistem vjerovatno automatski diskvalifikuje, mada ko zna. U principu, ne vjerujem da iko zna da ti tacno odgovori na ova pitanja. Osim toga, ne znam sta bilo ko postize time sto ces ti biti diskvalifikovana i zasto bi to radio...?!
Reply With Quote