View Single Post
  #109  
Staro 01.06.2014, 15:14
Mitkoni Mitkoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2013
US lokacija: Anywhere in USA
YU lokacija: Novi Pazar, Serbia
Poruke: 58
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Mene do sad nije nikad izdao familywatchdog sajt. Gde god da sam do sad zivela, boravila, iznajmljivala stan ili hotel, dobro se pokazao. Obicno mozes lako da identifikujes geto na osnovu gustine crvenih tackica. Gde zive siledzije i pedofili. Oko njih obicno zive siromasniji ljudi, bude i ostalih zlocina vise. Bogati krajevi ili se baziraju oko dobrih skola gde ovi ne mogu da zive ili imaju bajagi zabavista u privatnim kucama koje rezidenti placaju samo ne bi li ove drzali sto dalje jer ima ogranicenje gde mogu da zive (tipa toliko i toliko metara/stopa od obadnista/skole i sl).



A ako te detaljnije zanima kakvih zlocina ima, evo ti ovaj sajt klikni. Default je pet dana (cini mi se u poslednjih pet imaju dva ubistva). Mozes da menjas period i da menjas vrstu zlocina koju posmatras.

Ja obicno koristim ova dva ili neka ovakva slicna (ne radi za sve ovaj crimemapping) u kombinaciji pa pratim neko vreme dok ne odlucim gde da iznajmljujem stan/ idem u hotel...

A i kad odes u Zillow, obicno mozes da vidis i kakve su kuce i komsiluci... Na osnovu samo ove slike cini mi se sto vise u brda to bolje sto se Oklanda tice...
Sad samo malo zbunjen. Dosao sam do zakljucka da se ljudi tamo poznaju po tome kakva im je kuca

Nisam dobio uopste konkretan odgovor na moje konkretno postavljeno pitanje. Valjda kako ovde tako i tamo vazi pravilo ne diras ga ne dira te. Trazim problem dobijes problem.

Sta ima ogrnice sme dotle da ide i dalje ne? Pa je li u nekom zatvoru ili ima slobodu kretanja. Ako se igde vise praktikuje taj zakon tkzv. 'demokratija' onda ce to biti u Americi.
Ode da trazi neki posao i gazda ga taj pita - iz kog kraja dolazis? On kaze iz tog i to... Ahaaa, e pa ti ne mozes da radis ovde.
Reply With Quote