View Single Post
  #8  
Staro 04.01.2009, 17:23
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Šta znam, ja bi rekao da ni malo ne vuče na evropske. E sada pošto nisam bio u nekom drugom većem američkom gradu, ne mogu ni da ti kažem da li je američki

Dosta je čudna Atlanta, amerikanci afričko-američkog porekla su uglavnom u centru, dok sva bolja i bogatija naselja su na periferiji (gde sam i ja živeo).

ja sam bio nekih 25 milja ili kilometara sada ne mogu da se setim od centra, ali to je 15 minuta kolima po autoputu, naravno van radnog špica, kada se autoput sa osam traka pretvara u parking.
U centru grada su samo predstavništa mnogobrojnih firmi i ništa više. Nema klubova, restorana, prodavnica, itd ... Sve je po periferiji. Kroz centar prolazi Inter-State autoput, tako da je povezanost dobra.

Što se tiče plata, nemam pojma, sve zavisi naravno koji posao, u kojoj firmi, gde ... ja sam radio sezonski posao, pošto sam bio na studentskom programu. Radio sam kao spasilac na bazenu i satnica mi je bila 9$ sat. Prekovremeno je bilo 50% od osnovne satnice, i sve preko 40 sati nedlejno se računa prekovremeno.

Za ozbiljnije poslove ne mogu da ti kažem ništa specijalno.
Reply With Quote