View Single Post
  #1707  
Staro 14.03.2019, 22:57
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Drugari i drugarice, jel mogu da vas zamolim da mi malo pojasnite buletin detaljnije?
Znam da to treba da me interesuje tek ako bih dobio na lutriji, ali mene jako zanima i sada, evo pratim temu i svaki skok i kapiram da trebam da se radujem sa vama za vas ali sam malo u fazonu plavuše iz viceva pošto ne kapiram do kraja sve, a iako sam pročitao dosta poruka na forumu i brdo tema, nekako nisam našao razjašnjenje buletina

Evo da pokušam kako sam ja to povatao. Deli se 50.000 viza i prate se ovi skokovi na "buletinu" i valjda ti brojevi na svakom skoku znače do kog broja su Amerikanci stigli sa obradom srećnika (tj. do kog broja su pozvali ljude na intervju?)
E sad meni nije jasno, jel valjda što viši broj, to znači da je više "samaca" dobilo priliku da ode preko bare, odnosno da nisu ljudi "otimali" vize sa pratiocima(supružnikom/decom) ?
meni su ovako objasnili.

Recimo dele deset vizaza Srbiju, a izvuku 20 ljudi za svaki slucaj. I ti imas broj 3 i srecan si. Onda zovu 1, on kaze, ne ja necu. Zovu drugog i on dodje sa zenom i osmoro dece i ti si popusio na broju tri.

tatata-tira !
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote