View Single Post
  #122  
Staro 22.07.2013, 18:02
Маче Маче je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2013
US lokacija: Manhattan, NY
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik minimaxus Prikaz poruke
Ne bih da budem drzak ali sta se to toliko drasticno desilo pa ti "prijateljca" u potpunosti uskracuje podrsku? Mogu da shvatim kako je izgubila stan, razvela se od muza i sl., ali da te ne saceka na aerodromu i odvede do komsije koji iznajmljuje garazu, e to vec ne mogu da shvatim! Koliko ti nju zapravo poznajes, i da li si uopste smjela da se upustis u takvu avanturu? Ovo sto je ona uradila je u rangu sa nekim krivicnim djelom!

I jos jedna stvar, ja bih jako jako dobro razmislio prije nego bih krenuo kod stranca u kucu, pogotovo te price krevet za dz i slicno. Dobro bih se zapitao da li da idem u Ameriku uopste, pa pobogu niko nije ovdje beskucnik pa da se smuca po kojekakvim komunama!
Ona je u proces razvoda i seljenje iz kucu. Vec sam boravila kod njih tri nedelja u 2011 i znam gi dobro. sta ti pricas. pa moji rodzaci necu to da uradi pa ne neko drugi. ne znam sta je sa nasim ljudi kad odlaze tamo ali kad jedno urade to oni vise su drugaciji. I normalno da idem Ameriku pa ako treba bicu i u hotel i platiti vise za pocetak dok ne nadzem nesto.
Reply With Quote