View Single Post
  #9  
Staro 31.03.2013, 17:35
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Evo ako vas zanima vise o tom Defense of Marriage Act-u klikni potpisanog od strane Klintona tri godine pre Levinski skandala.

A sto se tice generalno kakvi su gde ovde prema drugacijima od sebe, u bible belt-u imaju cestu pojavu stay home moms, ne veruju ni u kontracepciju, ni u abortuse, verovatno i ne toliko u istopolne brakove. Ali ima dosta velikih radova gde postoje programi zastite vezano za zaposljavanje minority i diversity.
I mozes naci koji poslodavci su vise naklonjeni a koji ne. Bilo je sad na par univerziteta da su dodali pitanje da li ste gej, bi i slicno, trudili su se da to zvuci neutralno a da se pripadnici tih populacija osecaju dobrodoslije i da im se salju kasnije email-ovi sa odredjenim specificnim informacijama za lakse snalazenje u brucoskim danima.

Ja sam sad u velikom gradu, letos sam videla dvojicu u centru grada (nije bilo puno ljudioko nas). Bio je neki protest, muz i ja guramo dete u kolicima, njih dvojica onako idu odvojeno, deluju ko dva drugara. Kad su zasli u neki deo gde nije bilo ljudi samo mi, onako stidljivo su se ponekad dodirnuli za ruke, zagrlili i slikali na brzaka aparatom. Svuda su isli jako brzo, meni su delovali kao preplasene srne, stalno su gledali oko sebe. Bas sam kontala da ih pitam hoce li da ih slikam onako cele, i da su bas slatki ali bilo mi je glupo ne znam ih. Jedan je bio crnac, drugi ridjokosi belac. Bas sam tad razmisljala kako li je njima dvojici, odakle li su, i sta li su sve prosli, kad tako ni za ruke ne smeju da se drze non stop.
Reply With Quote