Tema: Nova tema e!
View Single Post
  #6  
Staro 10.04.2012, 17:47
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

Ovako,ja nisam jos otisao,niti sam izvucen takodje,ovde u Srbiji mi nije lose,(U recenici NIJE cuci mala doza ironije) dakle,zelja mi je da odem tamo za buducom zenom,da se zaposlim kao fasader i ako sam po struci mesar,i skolovan za kuvarskog teh. i trgovinskog teh. (2 diplome,2 cetvorogodisnje skole),plan mi je da naucim znat fasadera(sto i nije tesko) a gledao sam na netu da je prosecna godisnja zarada istog oko 60.000$,a imam i neke (Ne)sigurne alternative u NY,poznanik zivi tamo vec par godina i bavi se istim zanatom,drugi poznanik isto,ja sam kontao da zaradim ovde radim kod oca u mesari(planiram da idem u GER na sezonske poslove kod zeta i naucim zanat,i time skupim sto vise para,jer nikad se nezna za dobit na lutriji) i odem za NY ,i zivim skromno takodje da radimo ja i zena tamo,snasli bi se.Drago mi je sto sam ovo podelio s vama,a iz ovog teksta je izvucena sledeca pouka:
Ovde mi je solidno,radim kod oca,privatnik je,imucstvo je na solidnom nivou,ali zelim novi zivot,u novoj zemlji,skroman zivot,normalan,harmonican da kazem tako,jer sam nekako sentimentalno vezan za NY i ako nisam nikad bio tamo,moj razlog je to. Hvala
Reply With Quote