View Single Post
  #5  
Staro 10.12.2008, 16:29
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

Nisu nam dali nista osim te koverte. Samo nam vratili putovnice sa pecatom.

A Colorado Springs je grad od oko 400 000 stanovnika, mislim da mu je povrsina cak ko od nekog malo veceg glavnog grada u Evorpi, kao npr. Skoplja. Do sada nismo isli do downtown/a ali tamo je kazu najslicnije nasim setalistima uz trgovine, kafice i slicno. ostalo sve treba voziti, naravno ima mall/ova i ostalih vecih poznatih trgovina. ovih dana zelimo posjetiti Barns and Noble jer zelimo kupiti knjige za Bozic. Prije neki dan u centru je bio Festival of Lights gdje ljudi pale svijece na gradskom boru. To bi bio divan prizor ali smo bili bolesni. Medutim u Zooloskom vrtu ima isto nesto slicno pa cemo i tamo. Malo izvan grada ima i Djed mraz u svom ''gradicu'', sa Raindeers, kocijama i to cemo posjetiti da bude zanimljivo djeci.

Inace grad je dosta rastrkan i od sjevera do juga nekad treba i sat vremena. ZAto kazem da me podjseca na Skopje jer je tolko i tamo trebalo od jednog kraja do drugog. Inace mi smo u sjevernom djelu grada koji slovi za najbolji i najsigurniji, a do juga, gdje je Downtown nismo imali potrebu ici, a i nije najsigurnije za zivjeti. Nama na sjeveru pa do centralnog Springsa nista ne fali, sve nam je u relativnoj blizini, mada zelimo otici do Old Colorado springsa koji treba biti jedan od najljepsih dijelova grada.

bili smo na igralistu djecjem, to je nesto fantasticno, ovdje ima puno parkova i aktivnosti i mogucnost za djecu. A okolo se vide planine. Najveci vrh je Pikes Peak od Rockiesa koji se vidi iz Springsa i pogled je ocaravajuci, pogotovo sto je i sunce stalno pa to jos ljepse izgleda. Inace cijeli Colorado je totalno namijenjen za one koji vole vanjske aktivnosti tako da je skijanje samo jedna od brojnih aktivnosti.
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote