View Single Post
  #10  
Staro 06.09.2012, 22:24
joga joga je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.09.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

[QUOTE=mijan;31330]Dobra fora. Da je to tako pomisli zasto bi mi svi ovde igrali lutriju a imamo po 3-4 clana porodice! Evo ja nisam zadovoljan ovim komarcima sto sire virus ovih dana u Srbiji da li imam sanse za porodicno iseljenje na osnovu toga?! Jedno su zelje a drugo realnost, prouci mogucnosti koje ti je vrhunski naveo, a da to moze tako da se resi iseljenje posetom ambasadi ko bi i igrao lutriju?![/QUOTE]
Stvarno zvuci naivno,ali neverovatno je da su veoma pristojni ljudi koji zive u NY vec 10 godina(znaci posle bombardovanja)dali takav savet za politicku situaciju.Rekli su da su oni na taj nacin dobili iseljenicku vizu(zena i muz)...cak su im rekli da je Americi potrebno sto vise belih ljudi jer previse ima crnih i ostalih,da bi se izjednacilo....Ja verujem da nemaju razloga da me lazu,mozda su samo imali srece....Ona je bila ovde novinar,on ekonomista,nije ih cekao posao tamo.Ziveli su u sobi prvih meseci koju su placali 1500 dolara u NY.Sada su isto tamo,zive odlicno,imaju dete i rade kao agenti za nekretnine na procenat,ali u svojoj firmi...