Tema: Dv-2017
View Single Post
  #1  
Staro 06.04.2015, 10:17
adojaro adojaro je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.04.2015
US lokacija: AkoBogDA Jacksonville, Florida
YU lokacija: BiH
Poruke: 45
Nepromenjeno Dv-2017

Pozdrav svima,

Iako je jos rano za sami naslov teme, koristim priliku da se predstavim.
Novi sam na forumu, ali pratim ga vec dva-tri mjeseca. Imam porodicu, supragu i kcerku od 7godina. Planiram se prijaviti na DV-2017. Imam dvije rodice u Jacksonville s kojim se ne cujem redovno, ali vjerujem da bi mi pomogle kada bih trazio pomoc. Takodjer i supruga ima rodicu u New Yorku s kojom je u odnosu kao i ja sa svojim. Pored svega navedenog razmisljam o opciji, u koliko naravno prodjem u svim procedurama, mnogi ce se sloziti da je prerano o svemu ovome pricat, ali svi volimo da mastamo, da se uputim u Ameriku bez pomoci rodbine.
Citao sam dosta kritika u vezi upustanja u ovakvu „avanturu“ pogotovo sa dijetetom, sto ne kazem da je losa strana ovog foruma jer treba nas u nekom segmentu i vratiti na zemlju, ali dosta ima i ohrabrujucih tema tako da jos nisam rascistio sa sobom da li ici samostalno ili ipak da trazim pomoc od rodbine.
Iako sam procitao i naucio dosta stvari s foruma, htio bi da mi se neko javi ko je u slicoj poziciji kao i ja sa porodicom, bez para, krenuo na put, da li privatno ili kako god pa da podjeli svoja iskustva. Dosta tema ima ovog tipa, ali eto mali updata ne bih bio na odmet i ovakvih zivotni tema nikada nije na odmet. Ako moze California da se javi privatno ili ovdje, jer ako sam dobro razumio on je u slicnoj poziciji kao i ja, mada jos nije otisao ali nadamo se da hoce Hvala svima unaprijed

Last edited by adojaro; 06.04.2015 at 10:17. Razlog: Editing
Reply With Quote