Tema: Koverte 2019
View Single Post
  #5  
Staro 07.10.2017, 18:08
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lyddi Prikaz poruke
Pre dva dana sam bila u beogradskom Americkom kutku na zvanicnoj prezentaciji Green Card Lottery 2019. Sluzbenik iz ambasade je govorio o DS-260. Izmedju ostalog je rekao da putem mejla obavestavaju o datumu kada je intervju zakazan.. I jos mnogo stvari. Međutim, nikakve koverte niti takav vid dopisivanja sa Amerikom nije pomenuo.
Da li postoje neke izmene u samom procesu, ili je čovek to jednostavno prevideo? Hvala puno
Pozdrav!

Na prezentaciji novog lutrijskog ciklusa sam bio i ja. Sluzbenik ambasade (koji koliko sam razumeo sakuplja na intervjuu nasa dokumenta i pregleda ih) je cak pomenuo da vec nekoliko godina ne postoji nikakva koverta niti bilo kakva pismena komunikacija sa zvanicnim sluzbama i da se sve radi online do trenutka intervjua. Ne znam kako Vam je to promaklo.
Inace, bilo mi je vrlo neprijatno na samoj prezentaciji koliko su ljudi koji su dosli bili nepristojni i nezainteresovani. Izlazili su svaki cas napolje, neki su bili veoma agresivni pri postavljanju pitanja (cak se i raspravljali sa sluzbenikom tvrdeci da on nije u pravu za neke stvari) a bilo je i nekih veoma glupih i neukusnih komentara vezano za same amerikance. Zaista sam bio sokiran koliko odrasli ljudi mogu sebi dopustiti slobode da se ponasaju kao da su u sedmom osnovne i da su primorani da prisustvuju casu.
Izvinjavam se na digresiji ali morao sam da podelim sa vama.
Reply With Quote