View Single Post
  #6  
Staro 17.02.2010, 09:22
tamacharly tamacharly je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.05.2009
Poruke: 70
Nepromenjeno

[QUOTE=imarkovic;14091]Tamacharly, sta bi sa psom, je li stigao u USA? Ja sad imam istu situaciju i ne znam kako da prenesem pekinezera. Nikad nije letela, a mnoooogo je prgava. Kako je vas pas bio miran toliko dugo? Sta ako pocne da laje? Mi smo razmisljali da je umesto u kabinu s nama, stavimo u cargo. A imamo i macu, da joj pravi drustvo.:grin:[/QUOTE]

putujemo sad u martu. idemo lufthansom, a nas pas je vec 3 puta putovao sa nama u usa.posto je mali ,ispod 8kg moze u kabinu samo moras puno prije traziti odobrenje jer u avionu gore moze biti samo jedna zivotinja po letu.on je super cijeli put prespava samo dize njusku kad prolazi hrana:obrva:.nama je veterinar za prvi put rekao da nikakvi sedativi nisu potrebni ako je gore sa nama jer mu je najbitnije da smo mi tu.ako ima slobodnih mijesta stavim ga kraj sebe a ako ne kod nogu nam je. ma sve to super prode samo ako je pas naviknut na putovanja autom to je velika prednost i kupite mu kavez prije da se navikne na njega.kad smo bili na razgivoru konzul rekao sve ok ako je cipiran i uredno cjepljen.
__________________