View Single Post
  #37  
Staro 06.10.2019, 15:17
oblakupantalonama oblakupantalonama je offline
Član
 
Datum prijave: 06.10.2019
Poruke: 3
Nepromenjeno Pomoć / savet

Moj dečko je prošle godine u maju izvučen na lutriji, ali je tada naveo da je singl, jer mi tada nismo bili u vezi. Mi smo vezu započeli 4 meseca pre njegovog intervjua i nismo želeli da se pre toga venčavamo jer je bilo isuviše rano za takve odluke. Pošto uskoro ide u SAD (prvi put) mi bismo voleli da se venčamo i da podnesemo peticiju za mene kada on dobije zelenu kartu. (da, znamo da je trebalo da se venčamo pre intervjua i da smo sad izabrali dosta teži put ali jednostavno nismo hteli da se tako na brzinu venčavamo iako smo verovatno pogrešili što nismo tako uradili ali je bilo prerano za to i nismo hteli da stvorimo nekakvu sumnju)
E sad, ono što nas zanima je - da li možemo da se venčamo pre nego što on ode i napravi prvi ulazak ili treba da sačekamo da dobije zelenu kartu, pa prilikom prve posete Srbiji da se venčamo? Naravno, ukoliko bismo se sad venčali, peticiju bismo podneli tek kasnije nakon njegovog dobijanja zelene karte. Ono što nas je buni je to što njemu na vizi piše Single i plašimo se da to ne bi pravilo problema prilikom njegovog ulaska u SAD. Svako ko ima bilo kakvu informaciju ili savet može i privatnom porukom da odgovori, hvala vam unapred!
Reply With Quote