View Single Post
  #807  
Staro 04.11.2020, 15:27
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jorda Prikaz poruke
Ja imam tu Amex Blue sto pominjes, odlicna je, ima i 12 meseci bez kamate promo period. 6% na groceries i na streaming service, ko dosta kupuje namernica kao je (nas je 4) godisnji fee od 95 se isplati visestruko.
Ovo je jedna od boljih amex kartica jedino joj je mana da je limit do 6k na groceries godisnje po 6% a preko 6k je 1% pa opet ponovo od sledece godine.
Ovdje sam na forumu pisao o nasem jednom liku koji je imao blog i koji je davao savjete o gradjenju kreditnog rejtinga , on je taj blog blokirao i samo osobe koje on odobri mogu da ga čitaju ( (sreca da sam ga kopirao prije blokiranja). Lik je neki programer u Kaliforniji i poceo je pisati taj blog 2012 godine, detaljno o svemu o troškovima zaradi itd. On je savjetovao da se na pocetku otvori sto veci broj kartica i da se troše i vraćaju po dvije uplate isti mjesec. On je otvorio mislim 25 CC u dvije prve godine i onda ide taj ciklus od 7. godina sto se tice kreditnog skora. Pratio te njegove savjete i otvorio sam 21 CC u prve dvije godine sa , sada mi je dostupan limit o na karticama oko 120k dolarica i nikads ne idem preko 5% zaduzenja od dozvoljenog ukupnog limita. Napisat ću malo poduzi post o svemu CC,posto mislim da imam dosta iskustva i uspona i padova
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY

Last edited by kdragan77; 04.11.2020 at 15:42. Razlog: Greska
Reply With Quote