View Single Post
  #27  
Staro 11.05.2019, 02:35
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nutelyca Prikaz poruke
Pa znam, samo je to jako jezivo sto to nikoga ne zanima ali ajde da ne idem u off topic. Nisi me razbesneo, daleko bilo, to je realnost i današnjica, ali ako sediš skrštenih ruku i još veruješ da te niko neće i da svuda ima svega, onda bajo moj odma idi sebi kopaj mesto na groblju ili pređi u onu totalnu zen fazu na hlebu, vodi i meditaciji.
Ima i Amerikanki koje će da se udaju za Amerikance, pa se žene udaju za naše ljude. Ako pare mogu to da reše valjda mogu i poslovnu poziciju, ako dotle dođe.
Ima i Amerikanaca koji hoće da studiraju u Americi, i rade, pa eno puna Amerika naših na W&T. Tako da ne želim u tom smeru da razmišljam, ja ću se potruditi da nam budućnost bude što lepša ovde ili tamo, svejedno.
Opet kažem na nama je da pokušamo, neće zauvek imati godinu dana radnog iskustva i ja neću zauvek biti student. Išli su ljudi i sa mnogo gorih početnih pozicija pa su uspeli. Ali uzdamo se u DV možda dođe kad nam najviše bude trebala
polako, ne brzaj

nisam ja rekao da tvoj decko ne bi imao sta da radi u Americi, ali ne mozes napraviti H1B vizu za zanimanje koje nije trazeno ili neko koje oni bas nemaju. Jer nije samo u pitanju volja poslodavca vec se pita i DOL. Kapiras ? Naravno kad bi ste dobili DV svakako da bi onda bez ikakvih ogranicenja mogli da radite i sigurno bi nasli nesto mozda bas i u struci.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote