View Single Post
  #6  
Staro 27.12.2011, 22:56
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

[QUOTE=mijan;26650]Sta je tu cudno sto u ambasadi imaju podatke o imenima igraca na lutriji?! U ambasadi se obavlja ista vrsta posla kao i oni sto rade u Kentakiju, a to je obavljanje poslova na izdavanju boravisnih viza za jednu te istu zemlju SAD. Ako je neka ambasada u Srbiji da li to znaci da se podrazumeva da je traljava kao i nasa administracija?! Zasto u ambasadi ne bi bili povezani i imali pristup tim podacima?! Po tvom pisanju bilo je to lagano a ne neko napadno i diskriminatorsko pitanje, pa s obzirom da se tvoj prijatelj nije pripremio za razgovor u vezi tako vazne cinjenice sam je sebi kriv. Za mene ovo nije nikakav nov info, kao da je dosao neko nov na forum i pitao hej a kad su rezultati prijavio sam se u Oktobru![/QUOTE]

Nije nista cudno,samo je novina koja menja sagledavanje samog procesa dobijanja turistickih,studentskih ili radnih viza.Do sada nigde,ni na jednom forumu ovog tipa,nisam procitao da je neko doziveo slicnu situaciju i mislim da je ovo vrlo vredna informacija.Ko zna koliko je ljudi do sad odbijeno za razlicite tipove viza a da nisu imali predstavu zbog cega je tako.Mozda je bas prijavljivanje na lutriju razlog... :wtf: