View Single Post
  #23  
Staro 04.04.2013, 04:21
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik snowflake Prikaz poruke
Znaci na dan kad si polagala u autu koji si pozajmila NISI IMALA liability insurance, vec si ga kupila tek kasnije kad si kupila i kola?

Ja sam bio s rentiranim autom i nisu mi trazili osiguranje na polaganju, samo sto su mi onda izdali 'restricted' dozvolu s kojom sam mogao samo da vozim rentirani auto.

Kad sam kupio osiguranje skinuli su mi restrikciju.

Medjutim vidim da su vecini na forumu trazili osiguranje unapred (ako nisam nesto pogresno protumacio) sto mi je suludo.

Da bi imao osiguranje treba ti najmanje dozvola a verovatno i kola, s druge strane oni ti na polaganju traze osiguranje!?

Mozda samo traze da vlasnik kola koji ti je pozajmio ima uredno osiguranje...
Morala sam da pokazam da moj drug cija su kola ima osiguranje, ali osiguranje za mene licno ne.Evo kako je meni bilo klikni

"If you have an out-of-country driver's license and intend to become a resident of Indiana or meet Indiana residency requirements, you must pass the vision screening test, written knowledge test, and driving skills test to obtain an Indiana driver's license."

Ja posto nisam bila resident morala sam da cekam 2 meseca (potrebna da mi verifikuju moje imigracione papire).

Medjunarodna vazi godinu dana:
"The United States signed an agreement with many other countries to honor a foreign driver license for visitors to the United States for at least one year from the date of arrival. This privilege is made possible as a result of the United Nations Convention on Road Traffic (Geneva, 1949), and the Convention on the Regulation of American Automotive Traffic (Washington, 1943), both of which have been ratified by the United States."

A zar ne mozes da je dodas u polisu sa brojem medjunarodne dozvole?
Reply With Quote