View Single Post
  #2  
Staro 21.10.2008, 22:58
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Ja bih ti predložio da se sama prijaviš, obavezno. Roditelji, dok ih izvuku, neće moći da te vode jer ćeš biti matora (i da, nisi najmlađa na forumu ).

Ne razmišljaj puno o tome da li si sama ili izvlače porodice (V777 i ja smo ti živi primeri da idu i "samci"), ni o tome imaš li odskočnu dasku u USA kad stigneš.

Zašto? Zato što, ako te izvuku, tek onda počinje igrarija koja traje bar godinu/godinu i po, i ne košta nešto specijalno (ukupno oko $1000) a dobijaš stalni boravak u USA. Znači - isplati se milion posto (raspitaj se samo koje su alternative da se dođe ovde i sve će biti jasno).

Polako, prijavi se (ako trebaš pomoć oko prijave, otvori novu temu u onom forumu za prijavu, pa ćemo pomoći), pa čekaš... Ne čekaj da završiš fakultet, jer to nema veze - a i možeš da ga završiš dok ne odeš.

U svakom slučaju, da ne dužim: prijava je besplatna, dakle prijavi se i nakrivi kapu. A ako stigne koverta, e onda odluči. (Ali ne zaboravi da ćeš onda mnogo lakše da presečeš; imaćeš pticu u ruci, a ne na grani ).

Dobro nam došla.

P.S. ima nas ovde sa svih strana, mislim da nam samo Slovenci fale... mada, za njih je to razumljivo, ne treba njima ovo...
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote