View Single Post
  #16  
Staro 09.10.2017, 19:34
Lilya4ever Lilya4ever je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.07.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 31
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik doE0 Prikaz poruke
Da li se nekada zapitala da li si dovoljno kvalitna/pogodna da se neka firma osloni na tebe i postavi te za direktora? Ti si stranac tamo i dok nisi otisla tamo "nemacka vlada" nije imala pojma da ti, ja, Pera i Misa postojimo, na osnovu cega da te postave za direktora? Taj nemac koji je postavljen na mesto direktora je kod njih prosao kroz sve stepene obazovanja koji si tako osmisljeni da oni mogu da se oslone na njega kad aga zaposle... A ti, tamo pocinjes od nule, nije mi realno da za godinu i po dana postanes direktor...
Nigde nije med i mleko, gde god da si...postoje usponi i padovi, a moj utisak je da ti upravo ocekujes "med i mleko" i cim naletis na neki otpor, odmah bi da okreces ledja jer "oni" tebe navodno sikaniraju...
Pisala sam u afektu pa je mozda ispalo bahato ali nisam mislila da ocekujem da odmah budem direktor neke firme. Radilo se o mjestu voditelja tima i bilo je potrebno iskustvo koje ja vec itekako imam.

Pred mene se stavljaju gotovo nemoguci zahtjevi koje ja ostvarim ali imam manje beneficije od kolega njemaca na nizem polozaju od kojih se ne ocekuje ni upola toliko.

Mozda grijesim ali cula sam od dosta nasih ljudi da su imali slicne probleme pa vjerujem da nije slucajno.

I ovu foru sa placom koju su izveli nije im bila bas u duhu onog svi njemci su posten narod.

A sto se tice meda i mleka nemas pojma druze moj kakav je moj zivot bio. Ti to zoves okretanjem ledja kad mi nije med i mleko ja to zovem borba za samog sebe i svoj zivot jer nitko mi nikada nista nije dao morala sam za sve nogama i rukama kopati sama. A ako ne vjerujem u samu sebe i da mogu i zasluzujembolje,bome nece u mene ni vjerovati neki tamo njemac.

Last edited by Lilya4ever; 09.10.2017 at 19:39.
Reply With Quote