View Single Post
  #5  
Staro 06.03.2012, 19:01
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

Hvala Dreadnot za odgovor, ali ko sto rekoh precesljao sam sa zenom sve skoro postove na sajtu pa sam "upio" dosta informacija o svemu. Ovo moje pitanje nije bilo u klasicnom fazonu: "Jel mi neko moze reci hocu li naci posao" nego jednostavno pokusavam naci neku osobu, muzicara ili ko poznaje nocni zivot Las Vegasa, kao i da zna kakva se vrsta muzike svira koliko su zastupljeni uopste lokali sa zivom muzikom. (gde se svira jazz, pop, instrumentalna muzika i sl.)
U svakom slucaju, mislim da bi mi bilo pametno da prvo sam dodjem za Las Vegas sa mojim istrumentima pa sa prijateljem postupno pocnemo obilaziti te "Live" lokale i gde jednostavno smatram da je muzika za mene tj. koju mogu svirati, pridjem muzicarima, upoznam se i dobijem svojih 5 minuta. Sad, na dalje je da li bi me prihvatitli ali vazno se prikazati. Ono za Youtube i sl. sajtove je dobra fora, to sam svakako mislio ali u svakom slucaju za uzivo svirku je najglavniji i jedino moguci nacin da me neko primi u band - da me cuje uzivo. Za neke druge oblike rada kao npr. za poducavanje...e tu bi bilo dobro da me preko linkova cuju.
Dakle, u svakom slucaju, ako nesto sredim u roku od mesec dana...ok ukoliko ne...menjaj lokaciju ili se vracaj za Srbiju pa i dalje sviraj narodnjake.
Reply With Quote