Tema: Dv-14?
View Single Post
  #434  
Staro 02.07.2013, 19:14
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

[QUOTE=LoLa Galland;39560]prosle godine je trebalo biti 1.10. pa je u sitnom printu unesena izmjena da ce biti 28.10.
u postu ranije sam napisala da je pisalo kako ce ove godine vjerovatno biti vise dodatnih krugova, pa provjeravajte..

dodatne krugove stavljaju jer ima ljudi koji su izvuceni, a ni ne nastave sa procedurom, nazalost osobno ih znam dvoje.. i ljuti me takav bezobrazluk. za RH 2013 ih je izvuceno oko 95 a svega se oko 35 pojavilo do sada na razgovoru..[/QUOTE]

Do kraja procedure ima jos 3 meseca, mozda ljudi imaju visoke brojeve - svasta moze da bude razlog (mozda ih nisu pozvali jer ne ispunjavaju uslove etc.), tako da taj zakljucak nije baziran na cinjenicama.

Dodatnih izvlacenja nece biti, izvuceno je 125 hiljada, sasvim dovoljno da se ispune kvote.

Svako ima prava da ucestvuje na lutriji i ima prava da odluci da mu ne treba "nagrada" :) Vidim poslednjih dana neke rasprave oko "kvalifikovanosti" za ucestvovanje i izvlacenje, izgleda da se zaboravlja definicija procesa lutrije... odgovoricu na toj temi (onoj sa piscima knjiga i cudesima :) ) da ne radim troll ovde :)