View Single Post
  #4  
Staro 13.09.2009, 16:56
Branki's Avatar
Branki Branki je offline
Član
 
Datum prijave: 12.09.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 15
Nepromenjeno

Pa da, to ti je to sto sam pomenula - potvrda iz banke da raspolazes sa 1000- 2000 eur na racunu sa kojima mozes izfinansirati svoj boravak.. Mozda tebi treba vise jer trazis na 3 meseca... Ne znam... Moja drugarica je isla prosle godine i odnela je takvu jednu potvrdu i bilo je ok. Ako nemas toliko para, neka ti neko ko ima uplati na racun, sutradan kada pare legnu, trazi od banke potvrdu da imas tu svotu novca na racunu a prekosutra ga podignes i vratis coveku koji ti je dao ))))) Pozajmljene pare vracene, ti imas potvrdu i svi srecni svi zadovoljni )) Ovo ti pricam kako je uradila moja drugarica a licno iskustvo jos uvek nemam...
Ja planiram da odem na 2-3 nedelje za pocetak... Cula sam da oni daju vize na min. godinu dana vaznosti ali opet nisam sigurna jer sam tako cula pa ne mogu da tvrdim... Ti trazi na 3 meseca, pa nek ide zivot ) kazi da ides u posetu kod prijatelja, donesi im sto vise papirologije u smislu da ovde imas sasvim dobar zivot pa i nemas neke ambicije da tamo ostajes ))) kako god to sad zvucalo s obzirom da si aplicirao za GC ) ne verujem da sam ti pomogla ali ako nesto saznam korisno za tvoj slucaj - javljam pozz
Reply With Quote