View Single Post
  #27  
Staro 14.12.2008, 04:23
asmiki asmiki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.10.2007
US lokacija: Torrance, CA
YU lokacija: Beograd
Poruke: 83
Nepromenjeno

od lanlorda iz druge teme....

Citat:
Prvobitno poslao korisnik landlord Prikaz poruke
Asmiki.. nigdje nisam naletio na tvoj post.. koji si jos davno obecao kad si tek dosao.. da ces napisati vise o mjestu u kojem zivis.. cijenama.. da li vam jos uvijek sve izgleda skupo? Kako je za posao i sl?

Ja sam se totalno nalozio na taj dio USA-a zbog klime.. pa me sve zivo interesuje..
Na sva pitanja verovatno mogu da odgovorim, ali je bas nezahvalno pisati o tome, posto je jako relativna stvar. Prvo sto nemam sa cime da uporedim, a drugo svaciji dozivljaj je drugaciji.

Ipak...

Torrance je mesto nalik mnogim u Los Angelesu i mislim da smo i Zana i ja dosta pisali (bilo je i slika) kako sve to izgleda ovde. Ovde imas detaljnije o Torrance-u, a mozda je najpoznatiji po jednom od najvecih molova u USA. U zavisnosti od postupka merenja, mol je izmedju drugog i cetvrtog mesta po velicini u USA.

Na cene smo se navikli...jos uvek mi haos skupe izgledaju usluge, dok su proizvodi jako pristupacni i mislim da tu nema velike razlike sirom USA (veci gradovi)

Za posao definitivno ima puno mogucnosti ovde...ali je za dobijanje zeljenog verovatno potrebno da ti se poklopi puno stvari ukljucujuci dosta i srecu.
Reply With Quote