View Single Post
  #136  
Staro 22.09.2019, 15:18
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
nisi mi bas sasvim jasan. Ne smeta ti leasing a kukas za kasko. Pa sta si mislio gari, da ces u Americ da isteras nov auto za koliko ? $120 Mislim kad bi Amerika tako davala brzo bi ugasili.

Ne sme ta ti ko sta vozi, o ukusima se ne rasprvlja, lubenice itd... a busis koleginicu kako si ti super prosao ?!
Napisao sam svoja zapazanja u USA. Forum za to sluzi.

Ovde se kasko dobija za ovakvo vozilo za oko $100 E, to mi smeta. Rekao sam osiguravajucoj kompaniji da imam veoma dug vozacki staz. Kazu da to nema veze, posto nije u Americi. Super. Vracamo se na onu: dodji opet, mozda budu dobre volje sledeci put. Uostalom, o tome je dosta puta pisano na ovom forumu.
Da je lako odabrati osiguranje i auto, da postoji jedno resenje, ovde bi svi vozili Tojote Camry. Vozi ih pumo ljudi, zato sto je to jedno od najboljih resenja i/ili zato sto je komsija kupio.

Kada kupis auto na kredu, ceka te kasko kao kod lizinga. Ako hoces da budes siguran, uzmes kasko. Ako se sudaris sa nekim ko ne moze da pokrije stetu, placas iz svog dzepa ili moras da imas osiguranje koje te pokriva. I za to postoji pokrice. Ima puno varijabli koje treba uzeti u obzir. Nije lako odabrati.

Dosta stvari sam uradio kako mi je rekao taj kolega. Nisu u pitanju samo automobili. Shvatio sam da su njegovi saveti dobronamerni i da covek ume da se snalazi ovde.

Upoznacu te sa koleginicom kad dodjes u Hjuston. Kazacu joj da si je branio.

Lubenice su lake za odabrati. Ajd' odaberi dobar avokado

Sto bi rekli Spartanci: "This is Sparta!"
O tome drugom prilikom. Upoznao sam tipa koji je rodjen u Sparti. Kaze da film 300 nije tacno prikazao dogadjaje.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote