View Single Post
  #7  
Staro 16.10.2010, 22:29
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Score Prikaz poruke
Procitaj jos jednom moju poruku...ja ne znam koji ti problem imas, i ne zanima me, ja sam ti kulturno zahvalio za pomoc koju si mi pruzila i mislim da pruzas neverovatno iscrpne i korisne informacije i pomoc clanovima u vezi sa temom ovog foruma.
Medjutim, ja necu da trpim tvoj ton na koji mi se obracas i tvoje paranonicne komentare na moje potpuno normalno pitanje. Saberi se malo bre i prestani da se otresas na mene svaki put kada dodjemo u kontakt bez obzira na temu! "...Naravno da svako od nas formira misljenje na osnovu svojih prethodnih iskustava i saznanja - naravno da svako od nas ima pravo na svoje misljenje i stav. Medjutim, tolerancija ima prednost...."
Ako si bila moderator, a vise nisi, i ne zanima me zasto nisi, sidji sa oblaka i prestani da delis lekcije ko i kako sta treba da radi na forumu. Jednostavno pomozi, ako hoces, gde mozes, svi smo zahvalni, postuj pravila, kao sto vecina nas i radi i ne zatezi stalno...
Score,

nismo ni ti ni ja naivni - ti si vrlo lepo upakovao optuzbe da se postavljam iznad drugih i da imam neprimeren ton i da ponizavam druge clanove podsecanjem na Pravilnik, a ja nisam balavica koja ne razume o cemu se radi. Takodje je i tebi i meni jasno zasto sam ja postovala taj pravilnik, kao i zasto se ste bas vas dvoje reagovali.

Kao clan ovog foruma, ja vas otvoreno molim da prestanete da omalovazavate pripadnike drugacije seksualne orjentacije i sve ce da bude u redu. Niti letim u oblacima, niti imam nesto protiv tebe licno, nadam se da je to kristalno jasno. Kao svaki clan ovog foruma imam pravo na protest kada se krsi pravilnik - a letenje u oblacima definitivno nije protiv pravila, pa me ti optuzuj za sta hoces. Isto cu da reagujem svaki put i kada su u pitanju izjave protiv gay populacije, i kada je u pitanju bilo koja druga diskriminacija.