Tema: Ds260 - 2020
View Single Post
  #103  
Staro 19.07.2019, 22:24
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vani Prikaz poruke
Zdravo...Hteo bih da pitam sve koji mogu da mi pomognu...kako ide postupak za nas koji smo vec dobili gc i nalazimo se u Americi a osoba koju bi hteli da dovefemo je u srbiji...da li neko zna ili ima slicno iskustvo?DA li mozda da je ozenim i pokusano na osnovu toga da dobije vizu ili kako?Hvala unapred svina koji znaju ☺
Svakako je to legitimno ali cete morati da dokazete da ste vi zaista i zajedno (slike, fb, instagram, vac ap poruke, viber, sms i td i td). Ne bih se upustao da sam na tvom mestu ni u kakve ne skroz ciste radnje jer ako vas uhvate u lazi, a uhvatice vas ako niste zaista zajedno nego ste se uzeli samo zbog GCa. Verovatno bi onda i tebi oduzeli GC i zabraniti ulaz.


Mislim, da se ne lazemo, ti sada bi figurativno mogao da se vratis u Srbijiu, ekspresno se zaljubis u tu devojku i napravite vi neku istoriju u roku od 4-5-6 meseci, ma i zatrudnite! ALI, bar ja se ne bih upustao u tako nesto osim ako nije stvarno devojka u pitanju (buduca zena). Ako pak jeste, onda pravac maticar i sve po redu!
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote