View Single Post
  #6  
Staro 03.06.2017, 23:49
SaFuture SaFuture je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2017
US lokacija: DC, Miami
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bojan1981 Prikaz poruke
U ovom trenutku trazim stan za nas (supruga i ja) pa mogu da podelim sa tobom odlicne aplikacije na telefonu. Zillow, Apartmants list, Trulia... U svakom slucaju postoje njihovi web sajtovi pa potrazi tamo. Ono sto cu ja raditi ovih dana je i obilazak buduceg komsiluka kako bih nasao table sa oznakom rentiranja apartmana. Hvala bogu pa ih ima. E sad kako ti nisi trenutno u USA ta opcija ti odpada (bar u ovom trenutku).
Hvala na stranicama, vec sam poceo gledati ove, odlicne su. Mi cemo svakako imati jedan period smjestaj, pa se nadam da ako nista ne uspijemo odavde rijesiti, da cemo moci i mi vidjeti prilikom obilaska (nisam znao da je i to opcija, to je super).

Ne znam kako svi rjesavate problem oko dokumentacije prilikom rentanja, je li imate co-signera ili nesto drugo? Nekoliko upita koje sam slao, kazu da mi treba co-signer ili sve drugo (rent history, credit history, employment offer, paystubs)... Mislite da je moguce naci nesto gdje nam to nece trebati ili da se odmah bacim u trazenje nekoga ko bi pristao biti co-signer?

Svakako, zelim ti puno srece sada u pronalasku stana!
Reply With Quote