View Single Post
  #25  
Staro 13.10.2014, 07:18
Kris Kris je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Ok...mislim...
Ukoliko se neko prijavljuje za vizu, i to posebno non-immigrant, da proveravaju vašu kredibilnost proverom dv lottery, kao...besplatnim i najbrzim putem ka imigraciji.
U mom slučaju...interesujem se...obzirom da sam na studentskoj vizi već nekoliko godina...da li će se postaviti pitanje mojih finansijskih sredstava...da li sam radio...da li će mi traziti izvode taksi tokom boravka u U.S ...da li će traziti dokaze finansija koje sam koristio u korist skolovanja...tj. odakle mi novcana sredstva kojim sam placao svoje skolovanje u U.S?

Zanima me iskustvo ljudi koji su bili u Americi,kao studenti,imaju ssn,koristili ssn za off campus work,upisali ssn u formulare za zel.kartu , svakako dobili na lutriji i bili na intervju za zelenu kartu kod nas u Srbiji.

Ovo možda zvuci previše sto tražim ili pitam, ali mi je takodje neverovatno, da niko nema neko iskustvo ili saznanje, lično ili nekog ko je bio u ovakvoj ili slicnoj situaciji.

Ja razumem da svi koji se izvuku za lutriju, nisu na ovom forumu. Ali,da niko nije bio u situaciji kao ja, tokom visegodisnjeg postojanja ovog foruma i da nema nicijeg iskustva...

Postavio sam svoju problematiku,pre jedan dan,ovde na forumu,prateci i videvsi da ljudi imaju razna iskustva i nadam se da će se pojaviti neko sa slicnim i podeliti sa mnom, forumom.