View Single Post
  #21  
Staro 20.03.2009, 19:39
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Nemaju svi istu politiku naplaćivanja

Ili je divljak pa te klepi koliko hoće mimo taksimetra, ili ti naplati po taksimetru, kao što rekoše oko 1000 din je Tesle, zavisno odakle ili preko Beogradskog koji imaju akciju 900din nebitno odakle iz Beograda.

E sada, imate i onaj najnoviji taksi, nacionalni taksi, imaju svi ista vozila (nove opel astre), i oni jedini daju fiskalni račun, tako da je zloupotreba verujem svedena na minimum. Mada njih još uvek nema puno, ali ako rezervišete nema problema.

Čak mi je sada palo napamet da sam čuo i da ima linija neka E(nešto), to su mini busevi koje voze inače po beogradu, svi su klimatizovani, ima mesta za sedenje ali karta košta ja mislim 90din.

PS. Inače na aerodromu Nikola Tesla imate besplatan wireless Internet ako vam zatreba. Morate samo da odete do pošte koja je na spratu i da tražite kupone, kuponi traju pola sata, ali obično službenica da više, u krajnjem slučaju možete tražiti više. I samo aktivirate user i pass.

Nemojte se prevariti ima i MTS hotspot koji se plaća ... eto mali info, ako ne možete bez ovog foruma a čekate da se ukrcate
Reply With Quote