View Single Post
  #33  
Staro 14.10.2014, 19:19
Kris Kris je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2014
Poruke: 18
Nepromenjeno

Hvala na misljenju snowflake.

Da...I meni se cini.
Tj. Proveravao sa neke stvari oko F1 vize i D/S pecata u pasošu. I to bi trebalo da funkcioniše.

Jer F1 je ( koliko sam ja razumeo neka tumacenja po internetu ) nešto kao, inicijalna viza za tvoje studiranje. U smislu, ako nadjem odgovarajucu školu ili program ti nastavljas sa skolovanjem i legalnim statusom studenta, bez obzira koliko to skolovanje traje i bez obzira na trajanje vize u pasošu . Zato se i dobija D/S na i94 jer oni ne znaju šta i kakvi su tvoji planovi za skolovanje...najprostije rečeno.

To oko putovanja, mislim da je svakako jasno. Možeš da putuješ dokle god ti traje viza u pasošu.

Mislim da je to odgovor i da neće biti problem oko toga. Obzirom da sam postavio i to kao problematiku moje situacije ( trajanje vize u pasošu i moj dalji ostanak u skoli i održavanje legalnog statusa)

Slazem se snowflake. Najbitnije pitanje je situacija oko mog rada i placanja taksi sa ss brojem.

Slobodno govoreci,gledano, pitanje je sreće. Da li će obratiti paznju na to sto imam ssn ili će to prihvatiti to kao tako, posto kao student imaš pravo na ssn.