View Single Post
  #27  
Staro 01.03.2009, 21:38
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik curcin Prikaz poruke
Zato sto bi se mogla pojaviti neka imena ili mesta u nasem razgovoru koja bi bila obojena u crnu boju.A sto se tice uopstenih tema one su svakako za javnu prepisku.nemam nista protiv.Ja se nekrijem iz kojekakvih slicica i nickova.Dakle mogu javno da istupam bez problema.Nego draga moja moderatorko Zana posto mi niste odgovorili na PM hocete li da to isto pitanje postavim ovde? Hvala na razumevanju.

Xeg odgovor sledi nocas.Noc mi je drug.:-)
Eh posto sam prozvana, pa da odgovorim... sto se tice postovanja tvog iskustva sa Atlantom, ja ti nisam rekla da postujes imena, vec ostale podatke koji bi znacili ljudima koji citaju a imena i telefone slobodno salji in private - naravno...

Drugo, kad odes da posaljes PM, ovo ti pise gore:
"Molimo Vas da poruke administratorima ili moderatorima ograničite na primedbe oko sajta. Administratori/moderatori ne odgovaraju na pitanja oko lutrije putem privatnih poruka, već isključivo preko foruma."

Nisam ignorisala poruku vec odgovaram "in order received" onda kad priorities dozvole (jer ih sada imam oko 30, pa bi valjda trebalo da puno radno vreme utrosim na odgovaranja), tako da izvini ako sam greskom uhvatila malo ironije u tvom postu ali zaista nema potrebe da me prozivas oko toga.... ja prvo treba da zavrsim svoje licne obaveze koje su uvek prioritet, pa da uradim moderaciju (sa svim spamovima i ostalim stvarima koje kao sto vidis retko ko od vas i uspe da vidi - jedino ako se zakace u vreme kad spavam), pa onda da odgovorim na postove ako mogu da dam bilo koju informaciju koja pomaze, pa onda odgovaram na PM...

Tako da - again - nisam ignorisala, odgovoricu...

Pozdrav, Zana
Reply With Quote