View Single Post
  #19  
Staro 09.01.2012, 23:20
Jack. Jack. je offline
Član
 
Datum prijave: 09.01.2012
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: EX-Yugoslavia
Poruke: 23
Nepromenjeno

Bio sam u Bostonu nazalost samo jedan dan.

Imao sam onaj Bust Tour od nekih sat ipo. Cijena je bila mislim $33. Bilo je jako zabavno i grad je pun povijesnih znamenitosti. Ako se dobro sjecam imaju najstariji hotel i zeljeznicu u US.

Kasnije sam imo Boat Tour. It was fun! Pokaze se di je bila cajanka, stari brodovi, kako se Boston razvija kao grad, filmske lokacije.

Bio sam na utakmici Red Soxa. Dobro je da nisam odlucio poledat do kraja utakmicu jer je trajalo do nekih 2-3 AM. Otic na baseball je dozivljaj ali nemogu rec da me nesta previse intresira kao igra.

Nikad nisam uzeo dovoljno vremena da proucim pravila, onda bi mi bilo vjerovatno napetije. Bio sam u Boston Garden-u i za svakog NBA sladokusca je must da to vidi, obiđe muzej.

Boston nije nesto pretjerano velik ali je povijesno bogat i dosta je ljudi na ulici. Ima neki drugaciji osjecaj nego ostali tipicni americki gradovi. Promet je bio vise nego okay. Kroz downtown bez ikakvih velikih guzvi a tako i na higway.

Bio sam i na Harvardu. Predobar osjecaj, tourist spot je. Nije se moglo uc u vecinu zgrada. Posluso sam neko predavanje malo, neki su imali vani. Osjeco sam se odma pametniji

Sve u svemu fora grad, dosta irskog utjecaja. Imaju funny accent. Ima i fina talijanska cetvrt ko voli meditransko da jede. Iako je u opadanju ipak se talijani jos dobro drze.

Svakako preporucujem za posjetit!
Reply With Quote