View Single Post
  #46  
Staro 26.02.2019, 23:58
Kilimandzaro's Avatar
Kilimandzaro Kilimandzaro je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BG
Poruke: 198
Nepromenjeno preseljenje u Ostin

Zdravo drugari. Kao sto neki znaju, mi smo se pre dve godine preselili u Cikago. Meni je Cikago stvarno divan grad, ali jedan od razloga nejavljanja i nepisanja bloga je i sto je za ove dve godine u njemuuspela da mi se desi i najtraumaticnija stvar do sad u zivotu - samo 6 meseci od preseljenja, mami je dijagnostikovan rak. U junu je umrla.
Verovatno su neki od vas to iskusili i znaju koliko je tesko. Mi smo bile jako vezane i posle 20 godina smo ona, brat i ja bili na okupu konacno. Jos se oporavljam. Ne znam kad cu opet biti u potpunosti dobro. Nisam ni ocekivala da ce biti bas toliko tesko. Srecna koincidencija je da smo svi bili na okupu i da je dobila vrhunsku negu u Cikagu.

Ali meni od tad Cikago vise nije isti. Stavise, cim je umrla imala sam zelju da pobegnem, ali mi se ne odvaja od brata. Konacno je on izrazio zelju da se preseli i to u Ostin, te ja sad gledam kao luda (sa nekima sa foruma sam i pricala mada ne znam koji su im forumski nadimci ).

Najveci problem je naravno naci posao. Tako da ako imate neke skorije savete u vezi s tim, ili s trazenjem u mestu u kom ne zivite - veoma su dobrodosli!
__________________
blog: www.emogration.com
FB: www.facebook.com/emogration
www.facebook.com/JelenaCrafts

od 2004 -2015 on and off pokusaji
DV 2017 izvuceni br. 23**
14.05.2016. DS260 popunjen
22.08.2016. stigao poziv za intervju (zakazan za 11. oktobar)
30.09.2016. lekarski
11. 10. 2016. intervju i pozeleneli
Reply With Quote