Tema: Dv - 2021
View Single Post
  #19  
Staro 17.08.2019, 20:17
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Nepromenjeno Razumevanje i za one koji se ne slazu

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Ohhh koliko mudrosti disi malo
evo tebi jedna:
Savet ne dajes ako nije trazen.
Zar nije bolja od svake tvoje?
Ovo je forum i trebalo bi da i ti prihvatis da neko napise nesto sto ti se mozda nece svideti ali i sam burno reagujes.Cak mi se cini da si prvi koji je ironicno reagovao na tudje postove.

Lepa je ideja da se pokrene to nesto sto ce pomoci svima...kao najbolji nacin da to krene sa nule je da ti koji si to predlozio prvi pocnes sa prevodjenjem i okupis ljude zaibteresovane za isto.Svakako ce doneti nesto dobro i ja vam zelim uspeh sa tim projektom.
Ono sto su ti drugi komentarisali da ides takodje i istrazujes sve u vezi toga, sto je na engleskom je dobar savet jer se ujedno covek nesvesno informise i o nekim dodatnim stvarima koje itekako mogu biti korisne kasnije.

Saveti koje neko daje daje iz perspektive nekoga ko je neki proces prosao pa eto ima za pravo da poseli svoj stav, ne branim nikoga i mozda ima neko i ko se oseca ugrozenim ali to je doslo od tebe pa vise govori o tebi mozda kako razmisljas.

Napomenucu da mi nije zelja da ti omalovazavam ideju koju si predlozio ali opet predlazem da budes primer drugima, pocnes sa time, na taj nacin okupis istomisljenike i uradite nesto lepo i dobro.
Od starijih forumasa vise ocekuj neke sugestije iz onoga sto su prosli u svom procesu a od buducih ocekuj tu akciju.

Svako ko je dosao preko gc ili na drugi nacin je itekako iskusio mnogo toga sta je zivot, prilagodjavanje novom sistemu i verujem se dobro pomucio da nadje svoje mesto pod suncem pa ce ti svaka prica znaciti, neka kako ne treba a neka kako treba da radis.

Pozdrav za sve i one stare forumase a i za vas novije i nove
Sve najbolje
Reply With Quote