View Single Post
  #1  
Staro 21.01.2019, 13:06
ivanmarina ivanmarina je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.09.2016
YU lokacija: Obrenovavc
Poruke: 6
Nepromenjeno Dobio sam poziv iz Amerike. Prevara ili ne.

Postovani forumasi, potrebna mi je vasa pomoc. Juce sam dobio poziv iz Sjedinjenih Drzava-New York (imam identifikaciju poziva na mobilnom). Neki lik je zvao i kaze da zove u vezi moje prijave za "Green Card" i da moja prijava nije aktivna jos, ali je bezbedna, sta god mu to znacilo. I onda se raspitivao za moje podatke, da li zivim u Srbiji, da li sam ozenjen, gde bih voleo da zivim u Americi, sta bih voleo da radim kad dodjem u Ameriku, jel imam posao ovde i cime se bavim, visinu mesecnog primanja, koliko imam para trenutno na racunu. Rekao sam da imam oko 600 dolara, pitao je i koja mi je kartica, rekao sam mu da je VISA. Potom je trazio broj kartice, ona zadnja tri broja sa zadnje strane i datum isteka kartice da kao proveri sa VIZO-m da li zaista imam 600 dolara na racunu. Dao sam ali od neke sasvim druge kartice, neka pripejd koja i nije u funkciji i onda me je stavio na cekanje da kontaktira VIZU da bi proverio stanje na racunu i kao rekli su mu da nema nista na istom. Rekao sam da nemam uplaceno na racunu, a onda je rekao da uplatim sutra, tj. danas i da ce me zvati ponovo. Broj je +13477590624
Evo kako je i upisan po identifikaciji na telefonu. " مريكى ".
Reply With Quote