View Single Post
  #118  
Staro 11.09.2019, 20:28
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Da. Duzina istorije ostaje cak i sa menjanjem tipa kartice (MC to VISA). Provereno. Sve moze i telefonom da se zavrsi. 1 (800) 432-1000 i nekako dogurati do toga da se porazgovara sa operaterom, jer nema ta opcija u meniju. Samo mu reci da se zeli konverzija kartice "iz te u tu". Procitace vam neke uslove koje bi inace trebali da procitate pri potpisivanju u poslovnici i traziti da potvrdite da prihvatate konverziju. Mene su cak pokusali da "navuku" da uzmem jos jednu, kao "ponuda koja se ne odbija", ali bukvalno ne treba nista dodatno uraditi sem tog poziva (ili odlaska u poslovnicu sa istom pricom). Nova kartica stize za 3-4 nedelje i ako se uzme isti tip (pretpostavljam MC to MC) ostaju isti i broj kartice i mesec isteka iste.
Otpalili me ovi i preko telefona i na cetu, kaze nemoguce je to.

"Briana: I do apologize, as we cannot change the type of card you have to a Travel Rewards card. You can apply for the card separately, by clicking on the "Open an Account" option and choosing credit cards, if you would like."

Ja napisao rekoh jedan covek mi rece da je to uradio, oni nista, kao ne mozete i to je to.
Reply With Quote